Hallseweg 67 6964AK Hall
Te koop:
Wonen, Werken en Recreëren.
Een sfeervolle woning met uitzicht op de vrije natuur, met een vrijstaande garage/werkplaats, paardenschuur en blokhut op 3665 m² grond. Hier kan men wonen en werken met hobby combineren in het landelijk en rustig gelegen dorp Hall, op een afstand van van 2 km van de plaats Eerbeek en ca. 9 km van de Hanzestad Zutphen.
Gelegen nabij het natuurgebied "Het Leusveld" met bos en waterpartijen voor heerlijke wandelingen en paard-rijtochten en op 3 km afstand van de bossen van de Zuid-Oost Veluwe voor lange afstand fietstochten.
Indeling
Begane grond:
Entree, toilet, ruime woonkamer met open haard en rolluiken, woonkeuken met apparatuur n.l. vaatwasser, oven, gaskookplaat, met afzuiging, koelkast, en kastjes, met tuindeuren naar terras, meterkast en slaapkamer op de begane grond.
Eerste verdieping
Trapopgang, overloop met berging en plaats voor wasmachine en droger en CV-ketel , 3 slaapkamers en ruime badkamer met dubbele wastafel, ligbad, en aparte douche en toilet.
Tweede verdieping
Zolderruimte, als berging in gebruik.
Tuin
Achter de woning en voor de werkplaats is een verhard terras met berging.
De oprit bied plaats aan veel parkeergelegenheid.
Achter de schuur bevind zich een mooie tuin die grenst aan het weiland.
Bijzonderheden
Achter de woning bevind zich:
Garage/werkplaats.
Het bijgebouw is van bouwjaar 2010 is voorzien van gas-elektra en water aansluitingen.
De garage is voorzien van 3 roldeuren, en een afgescheiden kantoorruimte met keukenblok en toilet, en met binnendeur naar werkplaats en zolderruimte. Het gebouw is geheel geïsoleerd en heeft 3 hefbruggen, er is een aparte CV-installatie voor dit gebouw voor verwarming van kantoor en werkplaats.
Er is een paardenstal van bouwjaar 1995 geschikt voor 2 paarden en een pony, en aangrenzend is het weiland van ca. 2500 m², en mogelijk meer grond bij te huren.
Op het erf staat nog een blokhut met aanbouw en een kippenren.
Bijzonderheden:
Het is een jaren 30 woning, bouwjaar 1930 en uitgebouwd in 1961, en aangebouwd 1994 en goed onderhouden.
De dubbele beglazing is gedeeltelijk vernieuwd in 2018.
Aan de voorzijde van de woning bevinden zich 2 zonneschermen.
De CV ketel van de woning is vernieuwd in 2018.
De bestemming van de locatie kan eventueel gewijzigd worden.
Type woning: Half vrijstaand
Bouwjaar: 1930
Inhoud: ca. 500 m³
BVO: 125 m²
Schuur opp: 180 m2
externe opp: 72 m²
Totale opp. 3665 m²
Prijs | € 549.000 k.k. |
Status | Beschikbaar |
Aanvaarding | In overleg |
Soort object | Landelijk wonen |
Bouwtype | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1930 |
Perceeloppervlakte | 3665 m² |
Woonoppervlakte | 146 m² |
Inhoud | 500 m³ |
Daktype | - |
Dakmateriaal | - |
Aantal woonlagen | 2 |
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 4 |
Badkamervoorzieningen | Ligbad, Toilet, Douche, Dubbele wastafel |
Energielabel | - |
Soort verwarming | C.v.-ketel, Open haard |
Isolatievormen | - |
Tuin | Ja |
Tuintype | Achtertuin |
Tuinoppervlakte | 250 m² |
Parkeerplaatsen garage | 3 |